Emekli Kredisi | Kredi Jet
Esnaf & Kobi Kartı
25 Aralık 2018

Emekli Kredisi

Emekli İhtiyaç Kredisi Maaşını her hangi bir bankadan ya da Ptt den alan ve nakit ihtiyacı olan emeklilerimize özel 60 aya varan vade seçenekleriyle 150.000 TL ye kadar Kredi Jet aracılığı ile krediniz hazır. Türkiye’nin dört bir yanında İhtiyaç Kredisi’ne başvurarak kredinizi anında kullanabilir ve kredi geri ödemelerinizi size en yakın şubesinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Özellikleri Maaşını herhangi bir bankadan alan tüm emekliler İhtiyaç Kredisi’ni kullanabilirler. Ayrı ayrı bankalara borcu olan tek bir bankaya borçlanmak isteyen; Banka puanı sicili bozuk diye kredi çekemeyen; Maaşı düşük,geliri yetersiz diye kredi başvuruları olumsuz sonuçlanan; Tüm emeklilerimiz Kredi Jet aracılığı ile kredi kullanabilir; Kredi vadesi en fazla 60 ay olarak uygulanmaktadır. Kredimizden 81 yaşına kadar olan müşterilerimiz yararlanabilir. (Müşteri yaşı ve kredi vadesi toplamı 81'i geçemez. Örneğin, 79 yaşında olan bir emekli 3 yıl vadeli kredi kullanamayacaktır fakat 2 yıl vadeli kredi kullanabilir.

531a5761-610f-4f4b-be32-4290d41b26c5

icresim

Emekli Kredisi

no-repeat;left top;;

auto

icsayfabaslik

no-repeat;left top;;

auto

sagsagsag

Emekli İhtiyaç Kredisi

Maaşını her hangi bir bankadan ya da Ptt den alan ve nakit ihtiyacı olan emeklilerimize özel 60 aya varan vade seçenekleriyle 150.000 TL ye kadar Kredi Jet aracılığı ile krediniz hazır.

Türkiye’nin dört bir yanında İhtiyaç Kredisi’ne başvurarak kredinizi anında kullanabilir ve kredi geri ödemelerinizi size en yakın şubesinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Özellikleri

Maaşını herhangi bir bankadan alan tüm emekliler İhtiyaç Kredisi’ni kullanabilirler.
Ayrı ayrı bankalara borcu olan tek bir bankaya borçlanmak isteyen;
Banka puanı sicili bozuk diye kredi çekemeyen;
Maaşı düşük,geliri yetersiz diye kredi başvuruları olumsuz sonuçlanan;
Tüm emeklilerimiz Kredi Jet aracılığı ile kredi kullanabilir;

Kredi vadesi en fazla 60 ay olarak uygulanmaktadır.

Kredimizden 81 yaşına kadar olan müşterilerimiz yararlanabilir. (Müşteri yaşı ve kredi vadesi toplamı 81’i geçemez. Örneğin, 79 yaşında olan bir emekli 3 yıl vadeli kredi kullanamayacaktır fakat 2 yıl vadeli kredi kullanabilir.

no-repeat;left top;;

auto

face3Hemen Başvur