Hakkımızda

Kredi Jet; Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nin 8181 sayılı 24 Ekim 2012 tarihinde özel ve tüzel kişilere bireysel nitelikli ürün ve hizmetleri konusunda internet, telefon ve şirketin şubelerini kullanarak satışının ve pazarlanmasının gerçekleştirilmesi kapsamında destek ve danışmanlık hizmeti veren bir kurumdur. Kredi Jet markası;”Kredi Jet A.Ş.” bünyesinde Ekim 2012’de resmi olarak faaliyete geçmiş,Ankara Ticaret Odası’na kayıtlı ana sözleşmesinde faaliyet konusu açıkça belirtilmiş,sermayenin tamamı Türk yatırımcılarına ait Türkiyenin ilk kredi danışmanlık kuruluşudur.
Türkiye’de Kredi ve Finans Danışmanlık hizmeti veren kurumsal kimliğe sahip ilk şirketiz.

Kredi pazarı içersindeki gelişmiş rekabetten faydalanarak en uygun kredi hesaplama işleminde ve kredi sorgulama süreçlerinde bireysel ve tüzel kişilerin işlerini eksiksiz ve en avantajlı şekilde sonuçlandırmalarına yardımcı olmak üzere yola çıkmış olan KrediJet Danışmanlık hizmetleri, anında kredi ve ihtiyaç kredisi gibi durumlarda çok hızlı bir şekilde sonuca gitmek üzere şekillenmiştir.

BDDK’nın Destek Hizmetleri Sağlanması ile ilgili yasal düzenlemesi, mevduat toplanması haricinde;

– Tüketici Kredileri
– Taşıt Kredileri
– Konut Kredileri
– KOBI Kredileri
– Ticari Krediler
– Kredi Kartları
– Tarım ve çiftçi Kredileri
– Proje Finansman Kredileri

gibi bankacılık ürün ve hizmetlerinin mutabakat sağlanılan banka adına satış ve pazarlanmasına imkan tanımaktadır.

Bireysel kredi alanında gerek en kolay kredi veren banka ile iletişime geçebilmek gerekse kredi notu hesaplama, her zaman uzmanlık ve bilgi gerektiren bir süreç olmuştur. Bu nedenle ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmadan önce detaylı bir araştırma ile en uygun kredi hangi bankadan hangi koşullarda alınabilir sorularının cevapları bulunmalıdır.

İhtiyaç kredisi temininden belki de daha önemli bir aşama olan kredi faiz hesaplama aşamasında da Kredijet Danışmanlık Hizmetler’in yıllara dayanan tecrübesinden faydalanabilir, banka kredi hesaplama işlemleriniz için uzman desteği alabilirsiniz.

Her türlü banka kredi işlemlerinde bütün banka politikalarını ve stratejilerini bilerek, sizi en doğru ve en hızlı şekilde yönlendirecek konusunda uzman müşteri temsilcilerimizle kredilerinize Jet hızında çözümler sunuyoruz.

face3Hemen Başvur