Vizyon ve Misyon

Vizyon ve Misyon
Vizyon
Finansal danışmanlık hizmetler sektöründe en iyi uygulamaları, yenilikçiliği ve paydaşlarına değer katan hizmetleri sürekli hayata geçirerek, kendi sınıfında Türkiye'nin en iyi hizmet sağlayıcısı olmak.
Misyon
Kredi Jet, güven ve dürüstlük üzerine inşa edilmiş ilişkiler kapsamında, uzman finansal ve yatırım çözümleri sunarak işinizin ve şahsi varlığınızın büyümesine yardım eden finansal iş ortağınızdır.
Hedefler
Faaliyetlerini müşteri memnuniyeti, operasyonel ve teknolojik yetkinlik ve insan kaynağının gelişimi temelleri üzerinde inşa eden Kredi Jet, tüm paydaşları (müşterileri, çalışanları ve hissedarları) için ürettiği değeri en yüksek seviyeye ulaştırmayı hedefler. Paydaşlarımız için yarattığımız bu değerin; tutarlı, büyüme odaklı ve kurumsal yönetim çerçevesi dahilinde üretilmiş olması esastır.
Değerlerimiz
Biz Olmak Kredi Jet ailesi olarak birbirimize destek oluruz. Uyum içerisinde çalışırız. Birbirimizin görüşlerini dinler; farklı fikirlere saygı duyarız. Birbirimize karşı açık davranırız; hakkaniyet prensibiyle hareket ederiz.
Dinamizim
Değişimi fırsat olarak görürüz; değişen şartlara hızla uyum sağlarız. Hayata hızlı geçirilebilecek kararlar alırız; yaratıcı ve pratik çözümler üretiriz. Alternatif bakış açılarıyla işimizde fark yaratırız.
Kazanmak
Hedef odaklı hareket eder; zorlayıcı hedefler belirleriz. Daha iyiye ulaşmak için çaba gösterir, engeller karşısında pes etmeyiz. Başarı için gösterilen içten çabayı her zaman takdir ederiz. Hedeflerimize ulaşırken sahip olduğumuz kaynakları verimli kullanırız.
face3Hemen Başvur